באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב באירופה השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה

נהיגה עם רכב שכור

כאשר נוהגים עם רכב באיטליה, יש לשים לב לתמרור Zona Traffico Limitato . תמרור זה מופיע בחלק מהערים הגדולות, באזורי התיירות העתיקים וההיסטורים, ומתריע כי הכניסה לכלי רכב שאינם שייכים לתושבי האזור אסורה. אנא הקפידו להימנע מכניסה לאזורים אלו. כלי הרכב אשר עוברים על החוק, מצולמים על ידי המשטרה, ודוח ישלח אליכם בהתאם. כמו כן, חברת ההשכרה תגבה דמי טיפול על הסבת הדוח לשמכם.

באיטליה יש 32 אוטוסטרדות, המסומנות באות A ומספר (למשל A22). במרבית מהאוטוסטרדות, וכן חלק מהכבישים המהירים או המנהרות, הן למעשה כבישי אגרה ועליכם לשלם עבור הנסיעה. בכניסה לכביש יש לקחת כרטיס (מהמכונות האוטומטיות) וביציאה יש לבצע את התשלום. התשלום נקבע על פי סוג הכביש, זמן הנסיעה, גודל הרכב וכדומה.

השכרת רכב באיטליה היא נוחה וכדאית  שכן רשת הכבישים במדינה הינה במצב מצויין, ומהמתקדמות באירופה, שהנאת הנהיגה מובטחת. המשטרה דואגת לאכוף את חוקי התעבורה ולחלק קנסות, הן על ידי ניידות והן על ידי מצלמות ומכמונות מהירות. בעת נסיעתכם עם הרכב השכור, הקפידו לשמור על מהירות הנסיעה והחוקי הנסיעה (חגורת בטיחות, הדלקת אורות וכדומה).

איטליה הינה אחד מיעדי התיירות האהובים והפופולרים בקרב מטיילים. זהו יעד מושלם לאוהבי תרבות ואומנות, לאוהבי אוכל איכותי ומשובח, לזוגות בחופשה רומנטית וכמובן למשפחות. דרך מצויינת לחוות את כל העושר התרבותי שמציעה איטליה היא באמצעות השכרת רכב באיטליה. כך תוכלו לטייל בחלקיה השונים, לבקר בעיירות קסומות וכפרים ציורים ולראות נופים מרהיבים - הכל בנוחות ובקלות.

אם תרצו לצאת ולטייל גם בסרדיניה או סיציליה, ניתן להגיע לשם במעבורת יחד עם הרכב השכור, אך הקפידו לוודא בעת רכישת הכרטיסים שרכשתם גם ביטוח מיוחד לרכב (הביטוח הניתן בעת ההשכרה אינו כולל נסיעה על מעבורת). השכרת רכב באיטליה עם אלאמו , מאפשרת לכם לצאת ולבקר במדינות נוספות כמו אוסטריה, שוויץ, צרפת וכדומה, שימו לב לציין זאת בעת הזמנת הרכב מטעמי ביטוח.

בזכות תחנות ההשכרה הרבות הפרוסות בשדות התעופה וברחבי המדינה, ומגוון הרכבים הגדול (החל מרכבים קטנים, רכבים משפחתיים, מיני ואנים, רכבי יוקרה ועוד), ניתן להשכיר רכב עם חברת אלאמו בצורה קלה ופשוטה המתאימה לכל טיול שתרצו לעשות.