באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב בארצות הברית

השכרת רכב בארה"ב

רכב שכור בארה"ב

חברת אלאמו הינה אחת משלושת חברות השכרת הרכב הגדולות בארצות הברית, ושייכת לתאגיד אנטרפרייז. החברה זוכה במקומות הראשונים בסקרי דעת קהל ושירות בקרב הצרכנים.

לאלאמו מעל ל-200 תחנות, הפרוסות ברחבי ארצות הברית, בשדות התעופה הראשיים, במרכזי ערים, אתרי תיירות ופארקים שונים. צי הרכבים של החברה הוא כולו אוטומטי וכולל מגוון רחב של רכבים כולל מיני ואנים ורכבי כבישטח. באמצעות חברת אלאמו תוכלו לבצע השכרת ואן בארה"ב, או כל רכב גדול אחר.

בשדות התעופה הגדולים, חברת אלאמו מפעילה שירות מיוחד הנקרא שירות choice. כאשר תגיעו לתחנה ההשכרה, ניתן לבחור רכב מסוים מתוך מגוון של דגמים ואפשריות בהתאם לקבוצה אותה הזמנתם. כמו כן, ניתן לקצר את העמידה בתור ותהליך קבלת הרכב השכור, על ידי שירות save time בקישור הבא:
https://v1.alamo.com/index.do?action=/hotDealsTemplate&msg=alamo-intlSaveTime

במסגרת המוצרים שאלאמו מציעה בארה"ב תוכלו למצוא השכרת רכב בוושינגטון, השכרת רכב בסיאטל, השכרת רכב בפילדלפיה, השכרת רכב בפורט לודרדייל, השכרת רכב בסן אנטוניו, השכרת רכב בדאלאס ועוד. השכרת רכב בארה"ב באמצעות אלאמו ישראל, תעניק לכם את כל היתרונות שברכב שכור במסגרת הטיול בחו"ל: ניהול זמנכם באופן העצמאי והחופשי המתבקש בטיול במדינה העצומה והמגוונת. נוחות מקסימלית בנסיעה ונגישות לכל נקודה בדרך, בשילוב עם שקט נפשי וביטחון שמתלווים לכיסוי הביטוחי ולשירות של חברה מובילה בענף. הפריסה הרחבה של תחנות ההשכרה והשירות המתקדם בתוספת לציי הרכב המגוונים ואיכותיים שלנו, מאפשרים ללקוחות אלאמו לתכנן את טיולם בצורה מיטבית.

 

ארצות הברית, אומה של חלומות, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא יעד תיירותי מבוקש המתאים לכל אדם ולכל מטרה. ארצות הברית היא מדינה עצומה בגודלה ומורכבת מ-50 מדינות. תוכלו למצוא בה הכל - מנופים הררים, קניונים ומדבריות ועד מפלים גועשים ויערות מרשימים. כמו גם עיירות וכפרים קטנים לצד ערים סואנות מהגדולות בעולם. בכל אלה ערב רב של עמים, תרבויות, דיאלקטים וחוויות שונות.

כיוון שארה"ב כה גדולה, שטחה כמעט 10 מיליון קמ"ר, אי אפשר לחוות את כל העושר שהיא מציעה בטיול אחד ולכן רצוי להתמקד באזור מסוים. השכרת רכב בארה"ב מאפשרת לכם לטייל באופן עצמאי בצורה שמתאימה ונוחה לכם.

הכבישים הרחבים והנוחים, המעבר המהיר והפשוט נטול הבירוקרטיה בין המדינות לצד תהליך השכרת רכב מהיר וקל, הופכים את אופצית ההשכרה לאידיאלית. כך שבין אם אתם מבקרים בחופי פלורידה, במוזיאונים בוושינגטון, בשמורות הטבע או בעיר שלא ישנה, ניו יורק - טיול עם רכב שכור יעזור לכם ליצור טיולי חוויתי שלא תשכחו.