באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב בניו יורק

נהיגה ברכב שכור בניו יורק

מלבד טיולים קצרים בעיר מומלץ מאוד עם השכרת רכב בניו יורק לצאת מהמרכז הסואן של ניו יורק ולהמשיך לטייל עם הרכב בברוקלין, לונג-איילנד ופרברים נוספים באזור. כמו כן, במידה ותרצו להמשיך ולטייל בצד המזרחי ארצות הברית, ניו יורק הינה תחנת מוצא מומלצת. במרחק של קצת יותר מ-4 שעות ניתן להגיע לביקור בוושינגטון הבירה, פילדלפיה במרחק של שעתיים ובוסטון במרחק של 5 שעות, שם תוכלו לבקר באוניברסיטאות. על אף שהמרחקים נראים מעט ארוכים, הנסיעה בכבישים הרחבים והמסודרים בארצות הברית הינה קלה ונעימה. בזמן הנסיעה מומלץ לעצור למנוחה קלה וביקור באטרקציות הנמצאות במסלולים השונים.

חברת אלאמו מציעה שירות השכרת רכב בניו יורק הכולל: שירות דרכים הזמין 24 שעות ביממה ובמידת הצורך במקרה של תקלה או בעיה ניתן לפנות ולקבל שירותי גרירה וחילוץ.

העיר ניו יורק הידועה גם בכינוי "התפוח הגדול", לא ישנה לעולם ומהווה מרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי מהגדולים בעולם. בניו יורק תוכלו למצוא כמעט כל אשר תחפצו בו, והיא מלאה בשפע אטרקציות ובילויים מכל סוג - מה שהופך אותה ליעד מבוקש לתיירים בכל הגילאים. בניו יורק רבתי מתגוררים כ-8 מליון תושבים, ונוסף על כך מגיעים לעיר מליוני מבקרים נוספים, מה שהופך אותה לאחת הערים העמוסות בעולם. על אף שהיא סואנת מאוד וקשה למצוא בה מקומות חניה, האזורים המרכזיים בעיר מחולקים לשדרות ורחובות הפרושים כשתי וערב, מה שהופך את ההתמצאות בה לקלה במיוחד.

חברת אלאמו, הינה אחת מחברות השכרת הרכב המובילות בארצות הברית, ויש לה מספר רב של תחנות, הפרוסות ברחבי ניו יורק, ניתן גם לבצע השכרת רכב בניו יורק מנמלי התעופה הקרובים; נמל קנדי (JFK) הסמוך לברוקלין ונמל ניוארק (EWR) אשר נמצא בניו ג'רזי. ככלל, הרכבים הינם אוטומטים וקבוצות הרכב השונות והמגוונות מאפשרות לכם לשכור רכב ולתכנן חופשה שתתאים בדיוק לצרכיכם.

איך מגיעים לתחנת ההשכרה של אלמו בשדה התעופה JFK?

איך מגיעים לתחנת אלאמו בשדה התעופה ניוארק?