באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב באירופה השכרת רכב באנגליה

השכרת רכב באנגליה

נהיגה עם רכב שכור באנגליה

הנסיעה בכבישי אנגליה עם רכב שכור היא אמנם בכיוון ההפוך לנסיעה המוכרת לנו מכבישי הארץ או שאר המדינות האירופאיות, אך מערכת הכבישים המתקדמת והשילוט הנוח הופכים את החוויה לפשוטה יחסית למרבית הנהגים.

כלי הרכב השכורים מופעלים על ידי נהג שיושב בצד הימני של הרכב, כנדרש על פי חוק במדינה, ובהתאם לא ניתן להכניס כלי רכב סטנדרטיים משאר מדינות אירופה לתוך הממלכה או להעביר רכב שכור במעבורת מאנגליה ליבשת אירופה או לאירלנד.

בנוסף, באנגליה מערכת התמרורים ומדי המהירות מציינים מרחקים ומהירויות במיילים ובמיילים לשעה ולא בקילומטרים ובקמ"ש, וזאת בשונה משאר מדינות אירופה.

אנגליה מהווה אחת מיעדי התיירות הפופולריים מאז ומעולם. יחד עם זאת, המדינה שהביאה אלינו את הביטלס ואת משפחת המלוכה יכולה להציע לתייר המבקר בה הרבה מעבר ללונדון הבירה, על שפע התרבות והאטרקציות שבה. על ידי השכרת רכב באנגליה ונסיעה בכבישי הממלכה תוכלו להינות ממגוון שלם של חוויות - דרך נופים כפריים עוצרי נשימה, צעידה בנבכי היסטוריה בת אלפי שנים, וביקור בשלל פעילויות נופש ותרבות הפזורות ברחבי המדינה.

הפריסה הנרחבת שיש לחברת אלאמו תאפשר לכם השכרת רכב באנגליה במגוון ערים באנגליה ולבקר בחלקה הדרומי של הממלכה, על ערי החוף המקסימות והאגמים שבו, או בצפון הירוק וערי האוניברסיטאות העתיקות, כמו גם במדינות הממלכה הצפוניות יותר, סקוטלנד על נופיה הפראיים והמסורת הייחודית, ו-ווילס הידועה בנופיה הירוקים והייחודיים.
מלבד השכרת רכב בלונדון עצמה ובשדות התעופה הפזורים סביב לונדון, אלאמו מציעה השכרת רכב בכל הערים הגדולות של אנגליה, ביניהן מנצ'סטר, ברמינגהאם, ליברפול, לידס, ניוקאסל, נוטינגהאם, בריסטול ושפילד. בצורה זו לקוחות אלאמו יכולים להינות מהשכרת רכב באנגליה מהשורה הראשונה כמעט בכל נקודה.

חשוב לציין כי במרכז לונדון, הרשות המקומית גובה מס עומס מכלי רכב אשר נכנסים למתחם המוגדר, המסומן בתמרור אדום שעליו מצויירת האות "C" בלבן, וזאת במהלך שעות העומס באמצע השבוע. התשלום נע סביב 10 ליש"ט ותוכלו לקרוא את הפרטים המלאים בעמוד המתאים באתר הרשות המקומית:
http://www.tfl.gov.uk/roadusers/congestioncharging/default.aspx