באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב בארצות הברית השכרת רכב בקליפורניה

השכרת רכב בקליפורניה

השכרת רכב בקליפורניה

מחיר השכרת רכב בקליפורניה שאותו מציעה חברת אלאמו הוא מחיר תחרותי ביחס למתחרות. היצע עשיר ומגוון של סוגי רכבים שונים, על פי מספר האנשים וסוג הטיול המתוכנן, מאפשר בחירה ייעודית על פי הצרכים והציפיות. שירות לקוחות ללא פשרות אינה רק התחייבות היא ההגדרה ההולמת והקולעת לאופן שבו מטפלים נציגי החברה בכל לקוח.

חברת אלאמו משקיעה כל מאמץ וכל משאב על מנת לאפשר ללקוחותיה להנות מצי הרכב המגוון והמשוכלל שהיא מעמידה לרשותם. לאלאמו כ- 111 תחנות בכל רחבי ארצות הברית וקנדה שבהן החברה מציעה רכבים שכורים ללקוחותיה וקליפורניה מהווה אחד האיזורים המרכזיים להשכרות רכב.
החברה שמה דגש מיוחד על חוויית המשתמש, מקצרת ומייעלת את תהליך השכרת הרכב באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתוך הבנת ההכרח לספק לכל לקוח שירות יעיל, מהיר ואדיב.

כל רכבי החברה העומדים לרשות המבקשים לשכור רכב בארצות הברית בכלל ובקליפורניה בפרט הם חדשים, לכל היותר בני שנה וחצי, לרבות רכבי שטח 4X4. החברה מאפשרת גם השכרת רכב לכיוון אחד בלבד (ייתכנו דמי החזר בין היעדים)

הערך המוסף: השכרת רכב בקליפורניה מזכה את השוכר בביטוח הכולל שלושה נהגים נוספים ללא תוספת תשלום, מה שמקל מאוד על משפחות היוצאות למסע ארוך ויכולות לחלק את הנהיגה בין מספר נהגים.

קליפורניה ממוקמת במערבה של ארה"ב, שם היא משתרעת על שטח עצום של 410,000 קמ"ר אשר הופכים אותה למדינה השלישית בגודלה ביבשת. הערים הגדולות בה הן: לוס אנג'לס, סן דייגו, סן פרנסיסקו וסן חוזה ובירתה היא סקרמנטו שבצפון. מבחינת גבולות גיאוגרפיים, היא גובלת באוקיינוס השקט במערב, בנבדה ואריזונה במזרח, במדינת אורגון בצפון, ובמדינת באחה קליפורניה במקסיקו בדרום. תושביה הרבים מאוד של המדינה הענקית (האוכלוסייה הגדולה ביותר מקרב מדינות ארה"ב) משתמשים בהמוניהם ברכבים פרטיים כאמצעי ההתניידות העיקרי שלהם, בשל כמה סיבות עיקריות- מלהיבות ואטרקטיביות, שעבורן שווה לחשוב על השכרת רכב בקליפורניה, עוד טרם היציאה לחופשה: היא קלה לניווט ולהתמצאות, יש בה אוטוסטראדות נוחות, תחנות שירות וחנויות נוחות רבות. היא מציעה נופים עוצרי נשימה, לרבות מצוקים יפים, ויש בה עיירות נופש, ספא ופינוקים.

יש סיבות רבות וטובות - מלהיבות ואטרקטיביות - להשכיר רכב בקליפורניה: היא קלה לניווט ולהתמצאות, יש בה אוטוסטראדות נוחות, תחנות שירות וחנויות נוחות רבות. היא מציעה נופים עוצרי נשימה, לרבות מצוקים יפים, ויש בה עיירות נופש, ספא ופינוקים.

קליפורניה נמנית עם המדינות המעניינות והמגוונות בארצות הברית. בברלי הילס מצויה בקליפורניה כמו גם - להבדיל - עמק הסיליקון. אל תחמיצו ביקור בהוליווד ויוניברסל סטודיו - פארק שעשועי הקולנוע, את המפלים המרהיבים בצפון, את סן פרנסיסקו וביקור בכלא אלקטרז, את עיירת הנופש המרהיבה סנטה ברברה, את סנטה קרוז ועוד שכיות חמדה מלהיבות של הטבע.
מבחינות רבות שכירת רכב בקליפורניה אינה רק תוצאה של כדאיות - היא הכרח המציאות, היות שהמרחקים בקליפורניה בין האתרים והאטרקציות גדולים מאוד. השכרת רכב בקליפורניה ודאי עשויה לעניין כל מי מכם שמתכננים טיול בה.
השכרת רכב צמוד בקליפורניה מאפשרת לכם לתכנן בקפידה את הטיול, לא להיות כפופים ללוח זמנים קשוח ותובעני (שקיים, לדוגמה, בטיולים מאורגנים). אתם אדונים חופשיים לזמנכם ויכולים לטייל ללא לחצים ואילוצים ברחבי המדינה היפה.