באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב בקנדה

השכרת רכב בקנדה

רכב שכור בקנדה

חברת אלאמו היא אחת משלושת חברות השכרת הרכב המובילות בארצות הברית וקנדה, בעל שם וסטנדרטים עולמיים ובלתי מתפשרים.
אחד המאפיינים המייחדים את אלאמו והופכים שכירת רכב באמצעותה לכדאית ולמשתלמת הוא מגוון תכניות ההשכרה שהיא מציעה. אחת מהן, לדוגמה, היא אלאמו זהב, הכוללת ביטוחים שונים, מיסי נמל, מיכל דלק מלא והרשאת נהגים נוספים לנהיגה ברכב השכור, מה שמקל על מטיילים למרחקים ארוכים. כמו כן, אלאמו מבטיחה לכם נסיעה שקטה ובטוחה מעצם זמינותה (24 שעות ביממה) לכל פנייה.

על מנת לייעל את השימוש ברכב השכור ולהפיק ממנו את המיטב, רצוי ומומלץ לתכנן את מסלול הטיול בקפידה. בשל המרחקים הארוכים נדרש לבדוק את המרחקים ולתכנן את מסלול מראש, כך שתספיקו לראות כמה שיותר בזמן העומד לרשותכם.

בכדי להבטיח כי עם נחיתתכם בקנדה תוכלו להתחיל ליהנות מנסיעה אל מחוזות חפצכם, רצוי ומומלץ להסדיר את השכרת הרכב מהארץ, מבעוד מועד. ככל שתקדימו לבחור תוכלו ליהנות מהרכב המתאים לכם, רכב שטח 4X4 , רכב חסכוני, מיניוואנים ועוד. באמצעות מנוע החיפוש שלנו, תוכלו לבצע השכרת רכב בקנדה שתאפשר לכם להפוך את הטיול בקנדה לחוויה בלתי נשכחת.

קנדה - הארץ השנייה בגודלה בעולם - מהווה מקור משיכה עבור תיירים רבים. קורצים וקוסמים בה המרחבים העצומים, הנופים המהממים, ייחודן ויופיין של הערים, כמו גם הטבע המפעים שבה; יש בה פארקים, חופים, אתרי סקי ועוד.

אוטווה (הבירה) מציעה מגוון אתרים, לרבות בנייני ממשל. ונקובר, מציעה נוף ותרבות וטבע - כגון פארק סטנלי, שהוא הגדול בפארקים בצפון אמריקה. מדובר באזור קסום ומרהיב, הכוללת יער עבות ושבילי הליכה, חופי רחצה, פארק מים, בריכת שחייה, מתקני ספורט, פארק אומגה ובו בעלי חיים רבים (צבאים, איילים, חזירי בר, דובים, זאבים ועוד), ופינות ליטוף המהוות אטרקציה לתיירים.

השכרת רכב בקנדה היא הבחירה הנכונה, המושכלת והנבונה לנצל את הזמן העומד לרשותכם כדי לגמוא בה מרחקים ולהגיע אל מקומות ששווה לפקוד אותם. על מנת להפיק ולמצות את כל ההיצע העשיר והמגוון שיש לקנדה להציע לתיירים הפוקדים אותה, מומלץ להסתייע בשירותיה של אלאמו, חברה להשכרת רכב, ההופכת את התהליך לחוויה אטרקטיבית ואפקטיבית ביותר.