באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב בקנדה השכרת רכב בקלגרי

השכרת רכב בקלגרי

רכב שכור בקלגרי

ניתן ורצוי לשריין מבעוד מועד רכב שכור, בייחוד לקראת עונת הקיץ בה הביקוש לרכבים רב, ובעיקר אם מדובר על מיני ואנים ורכבים גדולים או מיוחדים. חברת אלאמו מאפשרת לכם לבחור רכב לפי כמות הנפשות, כאשר היא דואגת לבטח אתכם ואף לכלול בביטוח הרכב נהגים נוספים מלבדכם, מה שעשוי להקל מאוד בנסיעות ארוכות, בהן טבעי שנהגים ינהגו ברוטציה.

חברת אלאמו מקצה, מייעדת ומייחדת ללקוחותיה את הרכבים הטובים, האיכותיים והבטיחותיים ביותר, כאשר המחיר האטרקטיבי כולל כיסוי ביטוחי מלא ואי-הגבלת מספר הקילומטרים שאתם רשאים לנסוע.

ישראלים רבים הבוחרים בקנדה במדינה מועדפת לבילוי חופשות ולעריכת טיולים גילו זה מכבר את היתרונות ואת התועלת שבשכירת רכב מחברה, אשר טובת לקוחותיה ורווחתם בראש מעייניה.

אף שהנסיעה תיערך בקלגרי, הזמנתה מבעוד מועד מישראל מבטיחה לכם לטוס בראש שקט, בתחושה של ביטחון ומה שחשוב יותר- בידיעה, כי לאחר הנחיתה תוכלו להתחיל בטיול המיוחל, על פי התכנית.

גם בעיר קלגרי, השישית בגודלה בקנדה והגדולה ביותר במערב הצפוני של המדינה, רצוי ומומלץ לשכור רכב. זוהי עיר דינמית ותוססת, השוכנת למרגלות הרי הרוקי המהווים מוקד משיכה לאין-ספור תיירים ושוכנת על גדות נהר הבואוו.

קלגרי מציעה מגוון עשיר של פארקים, לרבות הפארק האולימפי, שבו מתקיימות פעילויות של ספורט חורף, בעוד בקיץ יש בו מסלולי רכיבה על אופניים המושכים אליהם רוכבים רבים. למרגלות הרוקי ממוקמות חוות כפריות, אשר אף הן מהוות מוקד משיכה, כמו גם מופע הרודיאו בקלגרי סטאמפד המתקיים מדי שנה בפסטיבל מיוחד שנמשך עשרה ימים ומושך אליו יותר ממיליון תיירים בשנה שנהנים ממצעדים ומתהלוכות, ממירוצי כרכרות וממופעי ראווה של בוקרים מקצועיים, ממגוון דוכני מזון, לונה פארק ססגוני ועוד.

קלגרי מהווה יעד תיירותי נחשב ונחשק לכל המשפחה. מיליון תושביה, בקירוב, מאירים ומסבירי פנים. ממרומי מגדל קלגרי, בגובה 190 מטר, תוכלו לערוך תצפית מרהיבה על העיר וסביבותיה. הילדים שלכם לא ירצו לעזוב את גן החיות, שמציע, בין השאר תצוגת דינוזאורים מהתקופה הפרה-היסטורית.
על מנת לחסוך לכם מאמץ בחיפוש אחר חברת השכרה- חברת אלאמו מציעה לכם רכב במחיר תחרותי, ועם שירות בלתי מתפשר. שירות לקוחות אינו רק שם אחת המחלקות החשובות בחברה, אלא מהות התפיסה העקרונית את תפקידה של החברה: להשקיע כל מאמץ וכל משאב, כדי לאפשר ללקוחותיה ליהנות מרכב איכותי, מותאם לצרכים ולרצונות של הלקוח, ובכך למצות את חוויית הטיול בקנדה בכלל ובעיר קלגרי בפרט.