לידיעתכם, אנו משתמשים בקבצי עוגיות באתר שלנו. קבצי העוגיות מאפשרים לאתר לזכור את העדפותיכם, לשפר את חוויית הגלישה שלכם ולהתאים את הפרסומות הרלוונטיות עבורכם. בהמשך גלישה באתר הנכם מאשרים שימוש זה. למידע נוסף הקליקו כאן
סגור הודעה
אמריקה השכרת רכב בקנדה השכרת רכב בטורונטו
השכרת רכב בטורונטו
רכב שכור בטורונטו

אם השכרת רכב בטורונטו היא האופציה המועדפת עליכם להתנייד בעיר הגדולה בקנדה, באמצעות רכב שכור תוכלו לגמוא מרחקים ומרחבים בתוך זמן קצר. מערכת כבישים בטורנטו הינה מודרנית ומתקדמת, ומאפשרת תנועה חופשית וקלה.
אלאמו מעמידה לרשותכם רכבים, אשר נמצאים תקינים וכשירים לנסוע לאחר בדיקות איכות ובטיחות קפדניות ומחמירות. כמו כן, תוכלו להסתייע בתחנות השירות של החברה הפזורות לאורך המדינה בכלל ובטורונטו בפרט.

בכל עת, אלאמו תעזור לכם לשכור את הרכב המתאים לכם ביותר: רכב משפחתי גדול או רכב מספיק לזוג- הכל לפי מספר הנפשות, הצרכים וההעדפות שלכם. באמצעות אתר האינטרנט שלנו תוכלו לקבל מידע נוסף ולהזמין מבעוד מועד רכב שכור לתאריכים המתאימים לכם.

תכנון מבעוד מועד של מסלול הטיול הרצוי ודרגת הקושי בו יאפשר לנציגי החברה להמליץ לכם על הרכב העשוי לתת לכם את המענה הטוב ביותר. כאשר אתם שוכרים רכב מחברה אשר טובת הלקוח ורווחתו בראש מעייניה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יש לכם כבר עכשיו סיבה טובה ומספיקה לצאת לטיול בראש שקט ובציפייה דרוכה למצות אותו עד תום.

טורונטו היא העיר הגדולה בקנדה. יש בה עושר ומגוון אתרים ואטרקציות אשר רק השכרת רכב מאפשרת לפקוד רבים מהם בתוך זמן קצוב ומוגבל. מבט ממעוף הציפור- המגביהה עוף- מרומי מגדל ה- CN שגובהו 553 מטר, שייט חווייתי לאיי טורונטו, אין-ספור מוזיאונים, מסעדות, בתי קפה, אוצרות טבע ושכיות חמדה תרבותיות, כל השפע הבלתי נדלה הזה ממתין לכם בעיר הגדולה בקנדה.

טורונטו מציעה שפע אטרקציות לזוגות רומנטיים, לקבוצות מטיילים ולכל המשפחה. ילדיכם ודאי ייהנו בגן החיות שמציע 450 בעלי חיים שונים, לרבות "סוואנה אפריקנית וגורילות מפחידות" שהובאו ממרכז אמריקה. אטרקציה נוספת אשר ביקור בה עשוי לרתק את ילדיכם היא ה- Ontario Science Centre, מרכז למדע וטכנולוגיה, שניתן ללמוד בו רבות על החלל החיצון, ובו גם תערוכות אינטראקטיביות ומגוון משחקי חשיבה.

ודאי לא תרצו לפסוח על ה Sky Domeזירת-ענק להופעות, כנסים, תחרויות ספורט באולם מקורה המשתרע של שטח של 143.000 מטרים רבועים. ולפני זה או אחרי הביקור בחוויה זו תוכלו לבקר במתחם חנויות, מרכזי בידור ואטרקציות המזומן לכם בטורונטו תחתית (ה- PATH), שבו, על שטח של 27 ק"מ, מוצעת לכם חוויה תיירותית ייחודית. אם חשקה נפשכם לחוש כמו באירופה, טירת לומה תגרום לכם תחושה כזאת, עם הביקור במגדלים ובגנים המטופחים, בהימצאות בתוך מנהרה שאורכה כ- 800 מטרים.

תוכלו להנות כם בגורדי שחקים, כנסיות, פארקים מרהיבים כגון: איי טורונטו שבהם שפע מים המקיפים מדשאות וגנים, גן חיות, הדולפינריום, מוזיאונים, גלריות, גני אלן, שכונת צ'יינהטאון התוססת והממגנטת אליה תיירים מכל רחבי העולם, עם מסעדות סיניות וחנויות עם מוצרים אותטנטיים מהמזרח הרחוק ושכונת קנסינגטון מרקט לחובבי המסעדות המשובחות והשופינג.