באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב בקנדה השכרת רכב בונקובר

השכרת רכב בונקובר

רכב שכור בונקובר

אין ספק כי השכרת רכב בונקובר מאפשרת לבקר במספר רב של אתרים וליהנות ממגוון האטרקציות שמציעה העיר. אם קנדה היא ים, ונקובר היא טיפה המכילה את כל ה- DNA שלו. גלומים בה כל מאפייניה של ארץ רחבת ידיים זו, זמינה עבור תיירים ומאירה להם פנים.

אלאמו מעמידה לרשותכם רכבים מסוגים שונים ובגדלים שונים לטיולי משפחות. מחיר תחרותי ושירות שהוא מעל ומעבר לכל תחרות הופכים את אלאמו לבחירה הטבעית והמועדפת על מטיילים רבים שרוצים לשכור רכב. גם במגרש החנייה של הגן הסיני הקלאסי שבעיר (הראשון מחוץ לסין עצמה) תוכלו לראות רכבים שכורים של החברה, אשר תיירים מביני עניין נהנים משירותיה. סלעים, מפלים, צמחייה עבותה, אגמים עם ברבורים והנה לכם פסטורליה נעימה לחופשה מרגיעה.

על מנת לקבל את כל המידע הדרוש לכם לתכנון מושכל של הטיול בעיר וכדי להבטיח מבעוד מועד קבלת רכב המתאים לצרכים ולציפיות שלכם, אתם מוזמנים לגלוש באתר החברה ולבצע דרכו את ההזמנה באמצעות טופס מקוון ומאובטח כנדרש.

אם קנדה היא הקצפת, ונקובר היא הדובדבן. אחת הערים המרתקות בעולם, אשר אוכלוסייתה מונה כ - 600,000 איש ובמטרופולין שלה חיים יותר משני מיליון איש. ונקובר מציעה שילוב של טבע ונוף עם תרבות ומגוון אנושי תוסס וססגוני. מזה שנים היא מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים וזה מכבר זכתה לתואר "צפון הוליווד" בשל היותה מרכז הפקת קולנוע השלישי בגודלו בכל צפון אמריקה. איכות החיים בה היא מהגבוהות בעולם אבל גם מהיקרות.

השכרת רכב בונקובר מאפשרת לנצל את השהייה בעיר באופן מיטבי. ונקובר, אשר אירחה את אולימפיאדת החורף בשנת 2010, מציעה לתיירים את יופיו של הבניין הגדול והייחודי שנבנה לאירוחה. סביבו טיילת מרהיבה ובתוכו מתחם הכולל אולמות קולנוע תלת מימד, מסעדות וחנויות, מעגן שיט ועוד. תוכלו לבלות בפארקים מרהיבים ובהם Stanley Park שהוא קומפלקס מרשים במיוחד של פארקי מים, בריכות שחייה ומתקני ספורט. עם הרכב השכור תוכלו להגיע גם אל האקוואריום של ונקובר ובו יותר מ- 8.000 מינים של בעלי חיים המוחזקים במיכלי ענק ומוצעות בו גם הופעות עם בעלי חיים.

עוד לא תמו כל פלאיה של ונקובר. פארק Capilano והגשר, במקום המציע סיורים ביערות הגשם וטיול בגניו המרהיבים. אתר אטרקטיבי נוסף הוא הר Grouse המהווה את נקודת התצפית האולטימטיבית (1,100 רגל) על העיר, שבחורף יש בה מסלולי סקי ובקיץ מסלולי הליכה. למרגלות ההר ובפסגתו יש בתי קפה.

מתוך כוונה ורצון לאפשר לכם ליהנות מחופש תנועה מלא, מעמידה לרשותכם אלאמו צי של רכבים איכותיים ובטיחותיים שניתן להגיע בהם לכל מקום בעיר ונקובר. תהליך שכירת המכונית, השימוש בה והחזרתה קל ופשוט הודות לאימוצה של החברה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר והטמעתן בתוכה.

אם יש לכם אפשרות לתזמן את מועד ההגעה אל העיר, מומלץ לבקר בפסטיבל סירות העץ, שבו מוצגות סירות בגדלים שונים. חגיגה של מקצועיות וצבע.