באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב בצרפת

רכב שכור בצרפת

השכרת רכב בצרפת יאפשר לכם להספיק לראות אתרים ואטרקציות רבות, אבל לא רק בכך מתמצה כדאיות השכרתו: באמצעות רכב שכור תוכלו להרגיש את רוח המדינה, להתוודע אל תושביה, לחוות את כל מה שיש לה להציע באופן בלתי אמצעי, בזמן שלכם- בנינוחות וברגיעה.

אלאמו מעמידה לרשותכם רכבים מסוגים ובגדלים שונים, על פי הצרכים והרצונות שלכם. טכנולוגיה משוכללת ותהליכי השכרה פשוטים ויעילים הופכים את השכרת הרכב של החברה לתהליך פשוט וקל.

עם רכב שכור תוכלו ליהנות ממה שמכונה "טיולי כוכב" אם וכאשר תבחרו לנפוש באחד הכפרים הרבים, הציוריים, המזמנים לכם חוויות אין ספור. מדי יום ניתן לצאת לטיול ולשוב עם ערב, ליהנות מהשירותים הרבים והמגוונים המזומנים לכם בכפרי הנופש הפזורים ברחבי צרפת.השכרת רכב בצרפת מאפשרת גם להשביע את רצונם של ילדיכם בטיול משפחתי. אין הכרח לבחור אתרים בודדים כאשר בטיול של כמה ימים ניתן להספיק לפקוד אתרים ומקומות רבים.

שימו לב כי בצרפת חובה לחגור חגורת בטיחות מלפנים ומאחור. כמו כן, מכמונות מהירות פזורות לאורך הכבישים בתדירות גבוהה וזאת למרות שלרוב אין שילוט המתריע על כך.

צרפת מהווה יעד תיירותי נחשב ומועדף על רבים בכל עונות השנה. התרבות הצרפתית המעודנת והעשירה קוסמת לתייר, המוצא בה את כל מה שהוא מכיר ומעבר לזה. ניתן ליהנות מנסיעה באזורים רבים, ליהנות מאוצרות הטבע, לנשום את האוויר הצח, לחוש את האווירה.

צרפת רוויית אתרים היסטוריים ושרידי מבנים מפוארים- אותות וסימנים לסגנונות ארכיטקטוניים הממחישים את סגנונות הבנייה השונים שרווחו במשך הדורות. כנסיות, קתדרלות, בזיליקות, ארמונות, טירות, גשרים, מבנים גותיים ועוד. באמצעות רכב שכור של אלאמו תוכלו להיחשף אל התרבות העשירה של צרפת.

ואי אפשר לדבר על צרפת מבלי להשכיר את פריז - מוזיאון הלובר, דיסנילנד פריז, ארמון ורסאי, שער הניצחון, מגדל אייפל, הרובע הלטיני התוסס והססגוני (אל תחמיצו את שוק מופטארד בימי ראשון), כנסיית נוטרדאם ועוד.

גם בחורף צרפת היא יעד תיירותי מבוקש בזכות אתרי סקי המהווים מקור בילוי לכל המשפחה. אתם מגיעים עם הרכב השכור למרגלות האתר, גולשים בו להנאתכם ולאחר מכן נוסעים אל מחוזות תיירותיים נוספים, הזמינים בשפע ונגישים לכל מי שנוהגים ברכב פרטי. בצרפת גלגלי חורף אינם חובה, אך באזורים מושלגים, חובה להתקין שרשראות שלג, בהתאם לתמרורים המציינים זאת. שימו לב כי אתם מזמינים אותם מראש בעת הזמנת הרכב.