באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב באירופה השכרת רכב בגרמניה

השכרת רכב בגרמניה

רכב שכור בגרמניה

על מנת ליהנות מכל השפע המוצע אלאמו מציע לכם השכרת רכב בגרמניה המותאם באופן אישי מיטבי לצרכים ולציפיות שלכם. רכב ברמה גבוהה מחברה השומרת על סטדנרט שירות בינלאומי, יעזור לכם למצות באופן חווייתי את מלוא הטיול בגרמניה.

החברה מקצה ומייעדת את הרכבים הטובים, האיכותיים והחדישים שלה, לקהל לקוחותיה המגוון- רכבים קטנים המתאימים ליחידים או זוגות, רכבים משפחתיים, אוטומטים ומיני וואנים. בייחוד לקראת עונת הקיץ, בה הביקוש רב, רצוי להזמין מבעוד מועד את הרכב השכור. תוכלו לעשות זאת באמצעות האתר האינטרנט או באמצעות המוקד הטלפוני.

הוותק של החברה, פרישתה הרחבה, צי המכוניות העצום שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה ומנגנון השכרה אפקטיבי ומשוכלל, המקל מאוד על השוכרים, מעמיד אותה בשורה הראשונה של חברות ההשכרה.

חשוב לדעת, כי מהירות הנסיעה המותרת בגרמניה גבוהה יותר מזו המותרת בישראל, אבל חובה לשמור עליה. ולא פחות חשוב, לציית לכל התמרורים וכללי התנועה. יפים ואטרקטיביים ככל שהם, אפילו יוצאי הדופן ביופיים שבין האתרים לא מצדיקים לעבור על חוקי התנועה על מנת להגיע אליהם.

גרמניה היא אחת המדינות המתוירות בעולם בכלל ובאירופה בפרט. הטבע והנופים עוצרי נשימה, אתרים כמו היער השחור, מהממים בעצמתם וביופיים. המגוון הארכיטקטוני העשיר, המוזיאונים החווייתיים, התרבות, האוכל, הפולקלור העממי הופכים את גרמניה ליעד אטרקטיבי ומבוקש.

זוהי ארץ רחבת ידיים, מגוונות וססגונית. שפע ההיצעים בה עצום. היא עשויה לקסום לבני כל הגילים ולרתק גם ילדים. ביקור אחד בה לא יספיק לכם כדי לחוות את כל העושר והמגוון שיש למדינה להציע: מינכן, ברלין, פרנקפורט, המבורג, היידלברג, דרזדן - מהיפות בערי גרמניה, שוכנת על חופו של נהר האלבה, פרייבורג והיער השחור, שטוטגרט, חבל הריין, אגם קוסטנץ, עמק המוזל. בכל מקום תוכלו ליהנות ולחוות אמנות, היסטוריה, אדירכלות עצמתית, מוזיקה, תרבות, ספורט, אוכל, בילויים וחיי לילה תוססים, אגמים מרהיבים, טירות, פארקים, כנסיות ועוד.

אל תוותרו על השכרת רכב בגרמניה ולו רק כדי לנסוע בדרך הרומנטית 360 קילומטרים מרהיבים התחומים בין העיר וורצבורג עד למרגלות האלפים הבוואריים, ולהגיע לעמק נקר (Neckar Valley) אשר נהר בשם זה חוצה אותו וסביבו עיירות וכפרים שקטים.

חברת אלאמו מעמידה לרשותכם רכבים שיסייעו לכם להפיק ולמצות את המירב ואת המיטב משהייתכם בגרמניה. משפחות הבוחרות לנפוש באחד הכפרים יכולים להסתייע ברכב שכור על מנת ליהנות ממגוון טיולים- בכל יום יעד שונה. חופשה זו המשלבת 'בטן גב' בכפר או על חוף הים עם ביקורים במקומות המציעים אטרקציות מגוונות מהווה שילוב שנותן מענה לכל המשפחה.