באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב באורלנדו

השכרת רכב באורלנדו

חברת אלאמו מאפשרת לכם השכרת רכב באורלנדו במחירים מפתים, אשר יהפכו את שכירת המכונית לאמצעי התחבורה האפקטיבי והמשתלם ביותר. אתם תהיו אדונים לזמנכם, תוכלו לקבוע את יעדי הטיול, לבחור כאוות נפשכם אתרים ואטרקציות. טיול עם ילדים, שבו פעמים רבות נאלצים לשנות תכניות, ודאי כדאי ונכון יותר לבצע עם רכב שכור.

אלאמו מציעה לכם מבחר עצום של רכבים להשכרה. בהשכרת רכב באורלנדו מאלאמו, יתאפשר לכם לבחור בין מגוון רכבים- לטיולים בעלי אופי שונה, לרבות רכבי שטח 4 על 4 לחובבי הטיולים האתגריים. החברה מעמידה לרשותכם את החדישים בדגמי המכוניות מהסוג שאתם בוחרים להנאתכם ולרווחתכם. ביטוח מלא, תחנות שירות, נציגים זמינים בכל עת לתת לכם מענה בכל נושא הקשור להשכרת הרכב כל אלו חלק מהשירות. מבעוד מועד תוכלו לתזמן את מועדי השכרת הרכב ולהבטיח לעצמכם רכב שיתאים לצרכים ולציפיות שלכם לנסיעה איכותית ובטיחותית.
אלאמו מהווה עבורכם כתובת בטוחה לכל שאלה בנושא השכרת רכב בארצות הברית בכלל ובאורלנדו בפרט. באמצעות אתר האינטרנט של החברה בישראל תוכלו לבצע הזמנת רכב שכור מבעוד מועד. בהצלחה!

מלכת החוף המזרחי היא יעד מועדף לתיירים ומשפחות רבות. פארקים עצומים, יוניברסל סטודיוס אורלנדו, אי ההרפתקאות, עולם המים באורלנדו, גן החיות, פארק Lake Eola עם בעלי חיים ססגוניים, פארק Sea World ובו מופעים עם בעלי חיים, מוזיאונים (התגליות והמדע, התעופה ועוד), מרכז החלל על שם קנדי, פארק סייפרס גרדנס הענק הכולל הופעות על רקע הצמחייה הטרופית והאווירה האפריקנית המיוחדות בו.
וכמובן, החלום של כל הילדים והמבוגרים - הפארק האטרקטיבי והאולטימטיבי דיסני וורלד, המחולק לארבעה פארקים ראשיים שמזמנים שפע של מופעים, מתקנים ומגוון עצום של אטרקציות.

אורלנדו מזמנת לכם שפע של היצעים אטרקטיביים אשר לא יותירו לכם זמן רב למנוחה. לכן דאגו כי תמיד יהיה דלק במיכל... אורלנדו מתאפיינת, בין השאר, במופעים סביב נושאי עניין שונים בתוספת ארוחת ערב. המלצרים לבושים במדים ייחודיים המאפיינים את התקופה או העלילה המהווה את מרכז המופע כגון: פיראטים, אבירים, המערב הפרוע, סיפורי אלף לילה ולילה ועוד.

חובבי הקניות לא ישארו מקופחים - כדאי להותיר מספיק זמן בכדי לפקוד את מתחם הקניות Mall at Millenia המפורסם ובו מיטב המותגים של חברות ההלבשה, גודש לא ייאמן של חנויות בוטיק וחנויות יחודיות המציעות מחירים מוזלים של אאוטלט, חנויות מעצבים ועוד. ואם במרכז זה לא מצאתם את כל מבוקשכם, תוכלו לנסוע אל Belz Factory Outlet Mall, מרכז שבו כ - 180 חנויות גדולות, לרבות חנויות עודפים במחירים מוזלים ועוד כמספר הזה, בקירוב, חנויות קטנות.