באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב באירופה

השכרת רכב באירופה

רכב שכור באירופה

כאשר מבצעים השכרת רכב באירופה עם חברת אלאמו אתם נהנים מחוזקה של חברה אשר ציי הרכב שלה מגוונים ואיכותיים. מערך ההזמנות משוכלל וממוחשב, ומאפשר לכם להזמין ולשריין מבעוד מועד רכב ייעודי לארצות שבהן אתם מתכננים לבקר ולטייל.

באתר האינטרנט שלנו תוכלו לקבל את כל המידע החיוני והרלוונטי שיסייע לכם להיערך לקראת הנסיעה מבעוד מועד. תוכלו לקבל מענה לשאלות חשובות על אודות תהליך ביצוע הזמנת הרכב, כיצד לאסוף אותו והיכן להחזירו, טיפים בעת השכרת רכב ועוד.

כמו כן, חברת אלאמו משקיעה מאמצים ומשאבים רבים על מנת לאפשר ללקוחותיה לחוש ביטחון מלא כאשר הם שוכרים רכב באמצעותה. מערך גדול של רכבים ואנשי שירות הפרוס בכל אירופה מאפשר לחברה לתת מענה און ליין לכל אחד מלקוחותיה, כך שלכם, רק נותר לבחור יעד, לשכור רכב ולצאת לטייל.

אירופה מורכבת מ-50 מדינות, לכל אחת אופי ותרבות שונה, כך שהיא מהווה יעד מושלם לטיולים. בכל יעד תוכלו להנות מאטרקציות שונות, אתרים ארכיאולוגיים ומבנים ארכיטקטוניים מרשימים, מוזיאונים, נופים ואוכל מיוחד, והכל במרחק טיסה יחסית קצר.

ביקור ביער השחור בגרמניה, נסיעה בין הנופים הפסטורלים בצרפת, להתענג על האוכל האיטלקי המפורסם או צפייה בהחלפת המשמר באנגליה ובכל יעד, תרבות ססגונית וערב רב של תיירים מכל ארצות תבל. אחת הדרכים המומלצות לטיול בחוץ לארץ בכלל ובאירופה בפרט, המאפשרת למצות את מלוא הפוטנציאל התיירותי הגלום בה היא באמצעות רכב שכור.

על פי רוב משך השהייה שלנו מוגבל. מדובר בימים אחדים, שבהם, באופן טבעי, רוצים להספיק כמה שיותר. גם אם לנים במלון במקום מסוים, השכרת רכב באירופה מאפשרת טיולים יומיים לאתרים קרובים ורחוקים גם יחד.

חברת אלאמו מאפשרת לכם להנות מרכב שכור המתאים לצרכים שלכם. בחוזה השכירות אין כל הגבלה על מספר הקילומטרים, כך שניתן לתור כל מדינה לאורכה ולרוחבה באופן חופשי.

החברה מאפשרת לכם גמישות מלאה ומיטבית בבחירת סוג הרכב, כך שאם אתם מתכוונים לטייל בהרים במסע אתגרי, החברה מעמידה לרשותכם רכבי שטח חזקים בעוד אם די לכם ברכב שנוסע במישורים, הרכב יותאם לכם על פי מספר האנשים האמורים לנסוע בו.