באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב ביוון

רכב שכור ביוון

יוון נמנית עם 18 מדינות באירופה שבה מציעה אלאמו (שלה יותר מ- 750 יעדים!) את שירותי השכרת הרכב שלה. השכרת רכב ביוון תאפשר לכם להפיק ולמצות את המיטב מהשהייה שלכם ביוון, ודאי אם וכאשר היא קצובה בזמן. על מנת לוודא כי השירות יינתן לכם במקום ובזמן המתוכננים מבעוד מועד רצוי לארגן את הטיול בקפידה לפני היציאה אליו.

חברת אלאמו מאפשרת לכם לטייל בראש שקט באמצעות השירות האמין והזמין שלה. ביטוח מבעוד מועד מאפשר לכם לטייל בראש שקט, בידיעה ובתחושה כי בכל מקום ובכל זמן במהלך הטיול, אם וכאשר תזדקקו לשירותי עזרה ראשונה של החברה- הם יסופקו. חשוב לציין, כי תמורת כספכם תוכלו לגמוא כל מספר של קילומטרים, ללא הגבלה ולכל מקום אפשרי.

החברה משקיעה משאבים רבים על מנת לשכלל וליייעל את השירות שלה וכמו כן היא מחדשת בהתמדה את צי הרכבים האיכותיים שלה, לרבות רכבים המיועדים למשפחות. שימוש באמצעים טכנולוגיים מאפשר לנו להעניק שירות מתקדם וללקוחות להנות מהשכרת הרכב וטיול חוויתי.

אז כל שנותר לנו לאחל לכם הוא טיול נעים!

יוון היא חגיגה ים תיכונית של מראות, טעמים, ניחוחות ואתרים. המדינה מציעה לתיירים הפוקדים אותה שפע של אטרקציות: אתרים ארכיאולוגיים מרשימים, ערים עתיקות עם מסגדים, כנסיות, מנזרים, הרים ירוקי-עד, נהרות ופלגי מים, חופים נפלאים, כפרי דייגים ציוריים, איים להשתזף בהם ועוד לא הזכרנו את האוכל המדהים.

באמצעות אתר האינטרנט תוכלו להזמין מבעוד מועד את סוג הרכב המתאים לכם ביותר, ולהבטיח לעצמכם אמצעי תחבורה מיטבי המאפשר לתור את יוון לאורכה ולרוחבה.
השכרת רכב ביוון מאפשרת לכם לנסוע ולבקר באתרים השונים בכל זמן שמתאים לכם ובקצב המתאים. סעו אל העיר דלפי, העיר ששימשה את האוראקל המפורסם, וכאן גם ממתין לכם מקדש אפולו והמוזיאון של דלפי. אנו ממליצים לבקשר במנזרי מטאורה המזדקרים מעל מישורי תסליה צפונית מערבית לאתונה. וצפונית מזרחית ממתין לכם הר האולימפוס המיתולוגי, אשר כיום הפך לשמורת טבע ובה מגוון עצום (מאות!) מינים ייחודיים של צמחים.

עם הרכב של אלאמו ודאי לא תרצו להחמיץ את האקרופוליס, את הפלאקה, את המוזיאון הלאומי באתונה. בשעת אחר צהריים תוכלו לשבת בטברנה עם כוס אוזו על מזדס (קדירת תבשילים חמים וקרים), דגים, פירות ים וסופלקי על הגריל ולהנות מהופעה מקומית...

כל אלו רק חלק מהאוצרות שיוון מציעה ומזמנת בשפע בלתי נדלה.