באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב ברומא

רכב שכור ברומא

חברת אלאמו מעמידה לרשותכם רכבים מקבוצות שונות היכולים להתאים למספר הנוסעים (רכב לזוג או רכב משפחתי) ולאופי הטיול. באמצעות האתר, תוכלו להתוודע אל מכלול השירותים המוצעים לכם ולהזמין מבעוד מועד את הרכב לתאריכים המתאימים לכם ביותר.

שימו לב שהמהירות המירבית המותרת בשטח עירוני ברומא היא 50 קמ"ש. בכבישים משניים- 90 קמ"ש. בכבישים הראשיים שמחוץ לעיר - 110 קמ"ש ובכבישים מהירים- 130 קמ"ש (למעט בסופי שבוע, שבהם יורדת המהירות המרבית המותרת ב- 20 קמ"ש). כמו כן, יש להדליק אורות חצי שעה אחרי השקיעה וחצי שעה טרם הזריחה, כמו גם בכל פעם שנכנסים מתחת לגשרים ולמנהרות.

חל איסור מוחלט על דיבור בטלפון סלולרי בשעת נהיגה. העובר על החוק צפוי לקנסות. כמו כן, חלה חובה לציית לשוטר המבקש לבצע בדיקת נשימה (אלכוהול). אם וכאשר נקנסים- חלה חובה לשלם רבע מסכום הקנס לאלתר, בו במקום.

באתר החברה תוכלו למצוא מידע חיוני ורלוונטי נוסף שיקל עליכם את תהליך השכרת הרכב: אישורים ורשיונות שתדרשו להציג (רישיון נהיגה ישראלי ובינלאומי תקף), מה חשוב לבדוק בעת לקיחת והחזרת הרכב, מידע על הביטוחים וכדומה.

רומא היא אחת הערים האטרקטיביות ביותר למתיירים באירופה ומהווה יעד נחשק עבור רבים מהם.כ- 40 מיליון תיירים בשנה פוקדים את עיר בירתה של איטליה - המדינה הממוקמת במקום החמישי בדירוג המדינות המתוירות ביותר.

השכרת רכב ברומא תאפשר לכם לטייל כאוות נפשכם במרחביה של עיר קסומה זו המזמנת לתיירים אותה חוויית חופש ונופש אולטימטיבית. התרבות, ההיסטוריה, האופנה, המזון, הקפה, מועדוני הלילה, המסעדות, בתי הקפה, הכדורגל, הפיצות והפסטות המצוינות, חגיגת חושים בלתי נגמרת.

השכרת רכב ברומא תאפשר לכם לפקוד גם אתרים ואטרקציות המצויות מחוץ לה, כאשר בסיומו או אף במהלכו של כל יום טיול תוכלו לחזור למלון ולנוח בו (אחרי טיול ולפני טיול נוסף). הגמישות והחופש המלאים שמעניק לכם רכב שכור יעזרו לכם לקיים חופשה המתאימה בדיוק לכם.

בהתאם למסלול הטיול, חשבו האם תרצו להזמין גם מערכת ניווט לוויינית (GPS) אשר יסייע לכם להגיע לכל אתר ולכל אטרקציה בעיר התיירות האולטימטיבית באירופה. במידה וכן, הקפידו לציין זאת בעת הזמנת הרכב.

חלק בלתי מבוטל מרחובות רומא הם קטנים וצפופים, לכן נדרשת נהיגה זהירה. ישנם איזורים ברומא אשר בהם אסורה בתכלית האיסור כניסתם של רכבים שכורים - אלה האיזורים ההיסטוריים המסומנים כ- ZTL. כניסה אליהם תגרור קנס גבוה.