באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב בכרתים

רכב שכור בכרתים

אין ספק כי השכרת רכב בכרתים מאפשרת למצות את חוויית השהייה בה באופן מיטבי. ריבוי האטרקציות והמגוון שלהן מעורר סקרנות רבה בקרב התיירים. היעדר תלות בתחבורה ציבורית כמו גם בלוח זמנים קפדני המאפיין טיולים מאורגנים הופכים את ההתניידות באמצעות רכב שכור לפתרון אולטימטיבי באי המגוון ורב הפנים.

חברת אלאמו מציעה לכם את הרכב המתאים לכם ביותר ותאפשר לכם לקבל רכב איכותי ובטיחותי, הכשיר לנסוע לכל מרחק שתרצו (השכרת הרכב מתירה ומאפשרת לכם לגמוא כל מרחק שתרצו, ללא כל הגבלה על מספר הקילומטרים).

לקראת עונת הקיץ והחגים, בהם הביקוש להשכרת רכב רב, אנו ממליצים להקדים ולהזמין, בייחוד רכבים גדולים כמו מיני ואנים ורכבים משפחתיים.

על מנת להבטיח כי איסוף הרכב השכור בתחנת האיסוף המיועדת לא יתעכב החזיקו ברשותכם רישיון נהיגה ישראלי תקף ורישיון נהיגה בינלאומי על שם מי שאמור לנהוג ברכב ובנוסף- שובר שכירות מודפס.

זה מכבר הפכה כרתים ליעד בילוי וחופשה מועדף עבור ישראלים רבים. האי הגדול מבין איי יוון, הינו במרחק טיסה טיסה קצר וניתן למצוא בו שקט, שלווה, חופי ים קסומים, אתרים ארכיאולוגיים, אוכל מעולה ועוד.

כרתים מחולקת למחוזות שונים כשבכל אחד מהם ייחוד מאפיין משלו, כך שכל אחד יכול למצוא את המקום המתאים לו להתמכר לשקט ולרוגע. על מנת לטייל בין המחוזות השונים הרקליון, חאניה, רתימנו, לאסיתי ומחוזות אטרקטיביים רבים אחרים, רצוי ומומלץ לשכור רכב.

אל תחמיצו את הביקור בהרקליון, עיר הבירה של כרתים. כאן מצפים לכם המצודה הוונציאנית המהממת, מזרקת מורוזיני, חומות העיר העתיקה, עתיקות קנוסוס, האקוווריום המרשים (הילדים שלכם לא ירצו לעזוב את המתחם), וכפרים ציוריים שבהן מתפצלות סימטאות אל מקומות מפתיעים.

עם הרכב השכור של חברת אלאמו תוכלו להגיע גם אל מחוז חאניה, אשר העיר הנושאת את שם המחוז היא השלישית בגודלה באי. יש כאן תמהיל תרבויות וסגנונות, טעמים וריחות, אווירה קסומה. בשוק המרכזי ("אגורה") תוכלו למצוא מציאות. חאניה היא אבן שואבת לתיירים מכל העולם, מכל הגילים. לכל אחד היא מאירה פן אחר.
שילוב של רכב שכור וחופשה של בטן גב יאפשרו לכם למצות את הפוטציאל התיירותי העצום הגלום בכרתים, אשר תיירים רבים בכלל וצעירים ישראליים בפרט מזהים אותה כאתר תיירותי מועדף ואף אולטימטיבי.