באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב בצ'ילה

רכב שכור בצ'ילה

השכרת רכב בצ'ילה עם אלאמו בצ'ילה תעזור לכם להבטיח טיול מיוחד ומשודרג.

כפי שציינו קודם, צ'ילה הינה יעד מאוד מגוון עם מגוון רחב של אטרקציות, מסלולים ויעדים לביקור. הרכב השכור, יאפשר לכם להגיע בקלות ובמהירות ממקום למקום, ללא תלות בתחבורה ציבורית, אשר אינה תמיד אמינה ביעדים כאלו. תוכלו לנסוע בדרכים המיוחדות, לעצור בצידי הדרך, לבקר בעיירות השונות ובכפרים, להתרשם מהנופים הייחודים - והכל על פי לו"ז שאתם קובעים.

אלאמו מציעה לכם מגוון רחב של רכבים ובמחירים משתלמים, המבטיחים לכם טיול חוויתי ובלתי נשכח.

צ'ילה, מדינה הררית עם נוף מגוון ומשתנה, בה תוכלו לראות ולהנות מכל וכל: אגמים, יערות, שטחי מרעה, הרי געש וקרחונים. מרבית אזרחיה עוסקים בחקלאות והם אנשים מסבירי פנים ונעימים מאוד. כמו במדינות אחרות בדרום אמריקה רוב האנשים הם צאצאים של האינדיאנים.

צ'ילה הינה מדינה צרה וארוכה. בהתאם, שכרת רכב בצ'ילה עם אלאמו תקל עליכם מאוד את ההתניידות במדינה, תקצר את זמני הנסיעה מנקודה לנקודה ותאפשר לכם לטייל בשלווה ובנחת ולחוות את כל מה שיש ליעד מיוחד זה להציע.

בדרום המדינה, בגלל הקרבה היחסית לאנטרטיקה, האקלים מושלג וקר. בקצה, נמצא הפארק "טורס דל פיינה", אחד הפארקים המתויירים והמרשימים ביותר בעולם. במקום ניתן לצאת לטיולים יומיים, או לטרקים של מספר ימים. הפארק נקרא גם "פארק ארבעת העונות" בגלל מזג האוויר המשתנה תדיר, גם במהלך היום. נמצאים שם עמודי גרניט עצומים, אגמי טורקיז עם לגונות יפות וקרחון "גריי" הבלתי נתפס במימדיו. צפונית משם נמצאת עיירה בשם פונטה ארנס, בה אפשר לראות פינגווינים.

קראטרה אוסטרל, אחת מהדרכים היפות ביותר בעולם, מחברת בין הקצה הדרומי ומרכז צ'ילה. השכרת רכב תאפשר לכם לנסוע בקלות בדרך זו ולחוות את כלה עושר שיש לה להציע. דרך זו חוצה כפרים רבים, משמאל ומימין אפשר לראות פסגות מושלגות ולרדת לטיולי יום או טרקים ואפילו לצאת לאחד מהרפטינגים המאתגרים בעולם- "פוטלפו". חשוב לשים לב שהדרך בשותפות עם מדינת ארגנטינה ויש ל"זגזג" ולעבור בין המדינות ולכן יש לציין בעת הזמנת הרכב עם אלאמו.

במרכז המדינה שוכנת בירתה של צ'ילה, העיר סנטיאגו. זוהי העיר המאוכלסת ביותר (בצ'ילה 16 מיליון איש, מתוכם 5 מיליון רק בסנטיאגו!). סנטיאגו הינה גם "בירת התרבות" של המדינה ובה ניתן למצוא אוניברסיטאות, פאבים, ארכיטקטורה, מוזיאונים ואווירה מיוחדת.

בצפון, המדינה גובלת עם בוליביה ופרו. האזור נמצא בקו המשווה, ושם נמצא מדבר אטקמה, המדבר הצחיח בעולם בו יש קקטוסי ענק ושדות גייזרים פעילים.