באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים
אלומה ישראל השכרת רכב באירופה השכרת רכב בפורטוגל

השכרת רכב בפורטוגל

נהיגה עם רכב שכור

השכרת רכב בליסבון

השכרת רכב בבירת פורטוגל תאפשר לכם לצאת מן העיר בקלות ולחוות את נופיה היפים של פורטוגל כולה. תוכלו לנסוע בדרך היפה מליסבון לפורטו ולעצור בעיירות הנופש הממוקמות לאורכה. מומלץ אפילו להקדיש מספר ימים לטיול זה ולעצור ללון בעיירה אחת או שתיים, או פשוט לבלות באחד החופים היפים. העיר ליסבון עצמה צפופה למדי ומאתגרת לנהיגה, אך השכרת רכב באחת מתחנות אלאמו בשדה או בעיר תבטיח לכם המשך טיול קליל ונוח מחוץ לגבולות העיר.

השכרת רכב בפורטו

פורטו היא בירת מחוז צפון פורטוגל והעיר השנייה בגודלה במדינה. תושביה ידועים באהבתם לחיים הטובים, ובפרט לכדורגל, קולינריה וכמובן יין. מומלץ לשכור רכב בפורטו (ולשמור את היין לאחר כך). משם תוכלו לעשות את מסלול החובה שכבר הזכרנו קודם, רק בכיוון השני, או פשוט להסתובב בעיר עצמה ובקרבתה.

נהיגה בכבישי פורטוגל 

התניידות עם רכב שכור בפורטוגל הינה קלה ונוחה. חוקי הנהיגה דומים לשלנו ומערכת הכבישים מתקדמת. שתי אוטוסטראדות מרכזיות חוצות את המדינה מצפון לדרום ויש בה כבישי אגרה רבים, אך אל תיתנו לזה להבהיל אתכם, שכן מעבר בכבישי האגרה יכול לחסוך לכם זמן רב ודלק. מומלץ ולמעשה די הכרחי לרכוש את מכשיר תשלום האגרה האוטומטי Via Verde כבר בעת איסוף הרכב, כך לחסוך לעצמכם עמידה בתורים והתעסקות עם כסף קטן. חשוב לדעת שללא המכשיר ייתכן ובחלק מהכבישים תקבלו ספח לתשלום בדואר, ואנחנו בטוחים שהמתנה בסניף דואר היא לא משהו שלקחתם בחשבון בעת תכנון החופשה שלכם.
מגוון הרכבים שניתן לשכור בסניפי אלאמו בפורטוגל הינו גדול ומגוון, אך אם הכיוון שלכם הוא השכרת ואן בפורטוגל או רכב גדול מכל סוג שהוא, חשוב להזמין את הרכב כמה שיותר מראש, על מנת להבטיח את קבלת הרכב הרצוי.

מדינת פורטוגל הצבעונית והשמשית הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים האהובים בעולם, וכמובן לא פסחה גם על קהל המטיילים הישראלי. באמצעות השכרת רכב בפורטוגל עם חברת אלאמו תוכלו להתנייד בקלות בין יעדי החובה בפורטוגל.
תוכלו להגיע מליסבון לפורטו בשלוש שעות בלבד, או לבחור דווקא להאריך את הדרך ולהיכנס לעיירות היפות השוכנות לאורכה.
בחבל אלגרבה שבדרום, אליו תוכלו להגיע בקלות עם הרכב השכור, אפשר למצוא חופים רחבים ופוטוגניים וכפרי דייגים ציוריים ולהרגיש כמו בסרט.