באתר זה נעשה שימוש ב cookies ("עוגיות") לפרטים

השכרת רכב בדאלאס

השכרת רכב בדאלאס

תחנות השכרת רכב בדאלאס

ניתן לשכור רכב באמצעות חברת אלאמו כבר עם נחיתתכם באחד משני שדות התעופה של העיר:

Dallas Fort Worth International Airport - DFW נמל תעופה הבינלאומי של דאלאס אשר נמצא כ- 35 ק"מ צפון מערבית למרכז העיר.
תחנת ההשכרה נמצאת באזור השכרת הרכבים של נמל התעופה אשר נמצא בכתובת 2424 E 38th Street
ההגעה לאזור חברות השכרת הרכבים היא באמצעות שאטל חינמי אשר יקח אתכם לתחנת ההשכרה לאחר אסיפת המזוודות.

Love Field Airport- DALהוא הנמל המשני של דאלאס והוא נמצא כ 10 ק"מ ממרכז העיר. את דלפק ההשכרה תוכלו למצוא בקלות לפי השילוט המוביל אל הדלפק מאזור איסוף הכבודה.

שירות choice
תחנות ההשכרה בנמלי התעופה בדאלאס מאפשרת לכם לגשת לאחר החתימה על חוזה השכירות לאזור שבו נמצאות המכוניות המשתייכות לקטגוריה אותה הזמנתם, ולקחת בחופשיות את הדגם המועדף עליכם, עם האבזור המתאים לכם ובצבע עליו חלמתם.
כך תוכלו לבחור רכב שמתאים באופן מירבי לצרכי הנסיעה שלכם ולהעדפותיכם.
מגוון הרכבים הרחב והשירות המתקדם מאפשרים ללקוחות אלאמו לתכנן את טיולם בצורה מיטבית והופכת את הטיול בדאלאס לחוויה מיוחדת.

חיסכו זמן בעת לקיחת הרכב

ניתן לקצר את זמן ההמתנה בתור בעת לקיחת הרכב באמצעות שירות online check-in.
כאשר תגיעו לדלפק ההשכרה לאסוף את הרכב,  טופס ההשכרה יהיה מוכן לפי הפרטים שהזנתם מראש. https://www.alamo.com/en_US/car-rental/checkin.html
מעבר לכך בתחנת נמל התעופה תוכלו לקבל את שובר השכירות מעמדת הקיוסק בשירות עצמי במקום לעמוד בתור לנציג.

 אסור לפספס בדאלאס:

מוזיאון הקומה השישית 
אחד מהדברים החשובים (והעצובים) שכדאי לדעת על העיר דאלאס, הוא שזו העיר בה נרצח הנשיא ג'ון פ. קנדי. מוזיאון הקומה השישית נמצא למעשה במיקום המדוייק ממנו ירה הרוצח לי אוסוולד. המוזיאון בנוי בצורה אינראקטיבית וקלה להבנה,
גם למי שאינו בקי בפיסת ההיסטוריה האמריקאית הזו.

יער ההרפתקאות טריניטי
את מסגרת הפעילות האתגרית לכל המשפחה תופס יער טריניטי הכולל 6 מסלולי חבלים שונים ברמות שונות, ואתגרים שונים הפרוסים לאורכם. כשתתעייפו יש גם אחלה אזורי פיקניק. מדובר בבילוי משפחתי שיעביר לכם לפחות יום טיול אחד. ובכיף.

עם השכרת רכב בדאלאס דרך אלאמו- תוכלו להנות משלל האטרקציות והמראות שהעיר דאלאס מציעה, בדרך הנוחה, הבטוחה והזולה שאנו חרטנו על דגלנו כחברת השכרת רכב מהגדולות ביותר בצפון אמריקה. חברה הנותנת שירותים למליוני מטיילים מכל העולם בכל שנה.

דאלאס שבמדינת טקסס היא אחת הערים הגדולות ביותר בארה"ב.
אם המחשבה על החלק הזה של ארה"ב, גורמת לכם להעלות בעיני רוחכם מערבונים ועשבים מתגלגלים במדבר, טיול בדאלאס, טקסס, עלול להפתיע אתכם. תשתית הכבישים משוכללת וממשיכה להשתפר כל הזמן, העיר נחשבת כיום לאחד ממרכזי תעשיית ההייטק החשובים בעולם ומעבר לכך היא מאכלסת מספר מרכזי בילויים וקניות גדולים ומגוונים.
בשל הדרכים הארוכות והמרחבים המאפיינים את האזור, השכרת רכב בדאלאס היא הדרך המשתלמת והנוחה ביותר ליהנות מהביקור שלכם. מאחר והשהייה ברכב יכולה להיות ארוכה למדי, אנחנו ממליצים על השכרת רכב גדול בדאלאס או על השכרת ואן